Obsah

Minikonference Distančně i v lavici

Minikonference Distančně i v lavici se v rámci projektu MAP Dačice II uskuteční 24. června 2021 ve 13:00 v Motelu Dačice.

Detail

Nabídka webinářů z Jihočeské hospodářské komory

Jihočeská hospodářská komora ve spolupráci s jihočeským vědeckotechnickým parkem a Agenturou pro podporu podnikání a investic Czechinvest připravily sérii webinářů s cílem podpořit motivaci k podnikání.

Detail

Soutěž Pět let s Programem obnovy venkova Jihočeského kraje

Vyhlašovatelé letos nevyhlásí soutěž Vesnice roku. V letošním roce ji nahradí soutěž "Pět let s Programem obnovy venkova Jihočeského kraje", které se mohou zúčastnit obce, které získaly v období 2016-2020 dotaci z Programu obnovy venkova Jihočeského kraje (POV).

Detail

Vyhlášení Výzvy č. 9 z Programu rozvoje venkova

MAS Česká Kanada o.p.s. oznamuje, že dne 6. 5. 2021 bude vyhlášena 9. Výzva z Programu rozvoje venkova.

Detail

Pozvánka na online workshop

Martin Šole připravil pro všechny zájemce bezplatný cyklus krátkých kurzů úprav fotografií. Bližší informace najdete v přiloženém letáčku.

Detail

Stavba čtvrtstoletí

Ministerstvo pro místní rozvoj ČR jako partner projetku informuje obce a města o možnosti zapojení do projektu Stavba čtvrtstoletí.

Detail

Školení k webové aplikaci ObcePRO

Ministerstvo pro místní rozvoj ČR organizuje online školení (přes MS Teams) k aplikaci ObcePRO (www.obcepro.cz).

Detail

Návrh koncepční části SCLLD k připomínkování

MAS Česká Kanada předkládá k připomínkování pracovní verzi Strategie komunitně vedeného místního rozvoje (SCLLD), která je zpracovávána na programové období 2021-2027.

Detail

Omezený provoz kanceláře

Vzhledem k vyhlášenému nařízení o omezení pohybu a dalším doporučením bude provoz kanceláře upraven. Všichni zaměstnanci budou k dispozici telefonicky. Telefonní čísla najdete v sekci KONTAKTY.

Detail

Webinář Začátky práce s 3D tiskárnou

Školy na Dačicku získaly 3D tiskárny v rámci projektu MAP Dačice II. Nyní jsme pro ně, ve spolupráci s PETMAT z. ú., připravili webinář Začátky práce s 3D tiskárnou.

Detail